لوگو زرسا

درباره زرسا

شرکت صنعتی زرسا از سال 1400 در عرصه تولید و توزیع صابون پولیش ورود نموده. ما همیشه در تلاش بودیم تا پولیش مورد نیاز و کاربردی صنایع را تولید نموده و با فناوری روز دنیا آن را بروزرسانی کنیم.

ما می‌دانیم که میزان کیفیت ابزار در صنعت بسیار حائز اهمیت بوده و بطور مداوم محصول خود را با نیاز مشتریان توسعه داده‌ایم. ما در فرآیند تولید خود میزان بازدهی پولیش‌کاری را مدنظر قرار داده و سعی در بهبود عملکرد این فرآیند در هنگام استفاده از محصولات‌مان برای مشتریان هستیم.

ما خود را شریک پیشرفت مشتریانمان دانسته و خود را متعهد می‌دانیم تا در مسیر رشد و ارتقای آنان، با تولید ابزار با کیفیت، آنان را حمایت کنیم.

نوآوری یکی از مولفه‌های مهم برای ماست و همیشه به‌دنبال تولید و ارائه محصولی هستیم که دارای خلاقیت و همچنین کاربرد مدنظر مشتریان‌مان باشد.

رقابت سالم و البته همراه با یادگیری جزو مواردی است که ما سرلوحه فعالیت خود قرارداده‌ایم.

درباره ما
درباره ما

عدالت در قرارداد و رعایت شرایط تمامی مشتریان از مواردی است که همیشه مدنظر ما بوده است.
تکامل پرسنل و سازمان‌ ما دارای یک برنامه مدون است. براین باوریم حفظ کیفیت، وابسته به رشد نیروی انسانی است و این اعتقاد در سیاست‌های کاری ما به وضوح قابل مشاهده است.

مسئولیت‌پذیری و تعهد به تمامی وظایف و برنامه‌های اعلام شده، جزء قوانین شرکت ماست و همیشه در تلاشیم به تعهدات خود پایبند باشیم.

مقرون بصرفه بودن و سودآوری در عین ارائه کیفیت عالی، از دستورالعمل‌های سازمانی ماست و در حوزه قیمت‌گذاری در تلاشیم تا بهترین و منصفانه‌ترین قیمت را پیشنهاد دهیم.

رویکردی نو از سال 1400 باعث شده تا با تکیه بر دانش فنی و نیروی انسانی مجرب، مواد پولیش با ارزش را عرضه نموده و همیشه در تلاشیم تا با شعار حرفه‌ای در کاربردهای صنعتی و تجاری، محصولی کاربردی و متنوع را ارائه دهیم.